Chcesz poznać zielonogórskie bachusiki? Idź na spacer z przewodnikiem!

Zdjęcie z artykułu: Chcesz poznać zielonogórskie bachusiki? Idź na spacer z przewodnikiem! Pomnik Bachusa w Zielonej Górze; (fot. A.Zalewska)
Ilustracja do artykułu Chcesz poznać zielonogórskie bachusiki? Idź na spacer z przewodnikiem!

19 lipca będzie okazja by przyjrzeć się bliżej zielonogórskim bachusikom. Wszystko w ramach cyklu „Nie nudzę się latem”.

Cotygodniowe, środowe spacery z przewodnikiem po mieście są organizowane w ramach wakacyjnego cyklu wydarzeń „Lato muz wszelakich”.

Tym razem mieszkańcy Zielonej Góry i goście wybiorą się na popołudniową przechadzkę. O zielonogórskich bachusikach opowie Elżbieta Kaszyńska z Lubuskiego Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych.

Spacer rozpocznie się w środę o 17 i potrwa dwie godziny. Zbiórka o 16:45 na Placu Bohaterów, dodajmy, że wycieczka po mieście odbędzie się niezależnie od pogody, nie obowiązują na nią zapisy.

Całość 19 lipca.

A my dodajmy, że w Zielonej Górze mamy już 41 bachusików, najmłodszym z nich jest Naftikus.

Czytaj też: Ruch jednokierunkowy na Bohaterów Westerplatte w Zielonej Górze. Inaczej pojadą też autobusy

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy