Ruch jednokierunkowy na Bohaterów Westerplatte w Zielonej Górze. Inaczej pojadą też autobusy

Zdjęcie z artykułu: Ruch jednokierunkowy na Bohaterów Westerplatte w Zielonej Górze. Inaczej pojadą też autobusy Objazdy autobusów mzk; MZK Zielona Góra
Ilustracja do artykułu Ruch jednokierunkowy na Bohaterów Westerplatte w Zielonej Górze. Inaczej pojadą też autobusy

Od wtorku na remontowanej ul. Bohaterów Westerplatte zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Objazdami pojadą też autobusy komunikacji miejskiej.

Autobusy jadące od Ronda PCK w kierunku Dworca PKP będą jeździły objazdem ulicami: Kupiecką, Chopina i Dworcową, natomiast od ulicy Batorego w kierunku dworca pojadą przez Chopina i Dworcową.

Na czas modernizacji Bohaterów Westerplatte zostaną wyłączone 2 przystanki: "Centrum" i "ZUS". Przystanek zastępczy będzie zlokalizowany przy ulicy Chopina naprzeciwko ABW.

Remont Bohaterów Westerplatte ma potrwać do 15 grudnia. Do tego czasu na modernizowanym fragmencie drogi będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. W tym czasie wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni oraz chodników, powstaną też ścieżki rowerowe.

Zobacz też: Zielona Góra: Mobilne Planetarium czy Strefa Hydrosfery. Multum atrakcji szykuje Centrum Nauki Keplera

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy