Zielona Góra - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

To było święto żużla, ale Derby Ziemi Lubuskiej ponownie na remis!

W województwie lubuskim wciąż bezkrólewie. Po raz drugi w tym sezonie w żużlowych Derbach Ziemi Lubuskiej padł remis 45:45.

14 sierpnia 2017,11:00 Przeczytaj poźniej
Pełny stadion i wielkie emocje na torze. To muszą być Derby Ziemi Lubuskiej!

To będzie prawdziwe święto żużla w Zielonej Górze. Przed nami Derby Ziemi Lubuskiej. Ekantor.pl Falubaz podejmie Cash Broker Stal Gorzów Wlkp.

11 sierpnia 2017,14:15 Przeczytaj poźniej
Zwycięstwo Falubazu w strugach deszczu

To był wyjątkowo krótki mecz. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał MR Garden GKM Grudziądz 31:17. Spotkanie z powodu opadów deszczu zostało przerwane po ośmiu biegach.

25 lipca 2017,08:55 Przeczytaj poźniej
Żużlowcy spotkają się z kibicami. W niedzielę w Mostkach  Piknik z Falubazem

Żużlowcy spotkają się z kibicami. W niedzielę w Mostkach Piknik z Falubazem

Wakacyjna przerwa w ligowych rozgrywkach nie musi być nudna. W niedzielę w Mostkach spotkanie kibiców z zielonogórskimi żużlowcami.

05 lipca 2017,15:30 Przeczytaj poźniej
Z Motoareny można przywieźć aż 3 punkty! Falubaz mierzy się z Get Well Toruń

Przed żużlowcami Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra kolejne ligowe wyzwanie. 7-krotni Mistrzowie Polski zmierzą się na wyjeździe z Get Well Toruń.

18 czerwca 2017,12:00 Przeczytaj poźniej
Po zwycięstwo do Grudziądza. Przed żużlowcami Ekantor.pl Falubazu kolejny ligowy mecz

Żużlowcy Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra nie mieli dużo czasu na odpoczynek. Po czwartkowym zwycięstwie nad Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa teraz czas na rywalizację w Grudziądzu.

11 czerwca 2017,10:55 Przeczytaj poźniej