Zielonogórscy żużlowcy przywieźli wygraną z Torunia!

Zdjęcie z artykułu: Zielonogórscy żużlowcy przywieźli wygraną z Torunia! zuzel; Radio Eska
Ilustracja do artykułu Zielonogórscy żużlowcy przywieźli wygraną z Torunia!

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra rzutem na taśmę wygrywa w grodzie Kopernika. Zielonogórscy żużlowcy po pasjonującej końcówce spotkania zwyciężyli w wyjazdowym meczu z drużyną Get Well Toruń 46:44.

Już w pierwszym wyścigu torunianie wygrywając 5:1 pokazali, że zawody nie będą dla Falubazu łatwą przeprawą. Podopieczni trenera Marka Cieślaka potrzebowali kilku startów, by spasować swoje maszyny. W piątym biegu zielonogórzanie za sprawą Dudka i Hampela odnieśli pierwsze podwójne zwycięstwo. Przed biegami nominowanymi torunianie wygrywali 40:38. Do startu w czternastej gonitwie żużlowcy podchodzili, aż trzykrotnie. Najpierw upadł Doyle, później wykluczony został Miedziński i ostatecznie zawodnicy z Zielonej Góry odrobili 2 punktową stratę. W ostatnim biegu zadziałała prawdziwa magia Falubazu. Protasiewicz objechał Holdera, a na ostatnim łuku ciasny korytarz wykorzystał Dudek, zapewniając myszom kolejne zwycięstwo.

Następne spotkanie już w niedzielę. Punktualnie o godzinie 19:00, na stadionie przy W69 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra podejmie FOGO Unię Leszno.
 

Czytaj też: Turnieje, atrakcje dla najmłodszych i bieg pod patronatem fundacji Ewy Minge. Zielonogórski MOSiR będzie świętować

 
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy