Z Motoareny można przywieźć aż 3 punkty! Falubaz mierzy się z Get Well Toruń

Zdjęcie z artykułu: Z Motoareny można przywieźć aż 3 punkty! Falubaz mierzy się z Get Well Toruń Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz; MJ
Ilustracja do artykułu Z Motoareny można przywieźć aż 3 punkty! Falubaz mierzy się z Get Well Toruń

Przed żużlowcami Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra kolejne ligowe wyzwanie. 7-krotni Mistrzowie Polski zmierzą się na wyjeździe z Get Well Toruń.

Pierwszą część sezonu zasadniczego torunianie nie mogą uznać za udaną. W 8 rozegranych meczach zaledwie dwa razy zdobyli komplet punktów i obecnie plasują się na przedostatniej pozycji w tabeli. Falubaz z kolei notuje serię 3 zwycięstw z rzędu i po wygranej z Get Well Toruń może wskoczyć na pozycję wicelidera.

W pierwszym spotkaniu obu ekip zielonogórzanie bez problemu rozprawili się z drużyną z Torunia 54:36. Zaliczka 18 punktów może okazać się kluczowa w wywalczeniu pierwszego bonusa w tym sezonie. W składzie Ekantor.pl Falubazu doszło do jednej zmiany. Po raz drugi w tym sezonie szansę od trenera Marka Cieślaka otrzyma Jacob Thorsell, który zastąpi Andrija Karpova.

Początek wyjazdowego spotkania z drużyną Get Well Toruń dzisiaj o godz. 19:00.

Zobacz też: Zielona Góra: Prowadzisz firmę i angażujesz się społecznie? Wystartuj w konkursie!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy