Wciąż możesz dołączyć do Dragonsów! Zielonogórska drużyna czeka na nowych graczy

Zdjęcie z artykułu: Wciąż możesz dołączyć do Dragonsów! Zielonogórska drużyna czeka na nowych graczy Otwarte treningi Dragons Zielona Góra potrwają do końca maja; (Torsten Bolten/wikipedia.org)
Ilustracja do artykułu Wciąż możesz dołączyć do Dragonsów! Zielonogórska drużyna czeka na nowych graczy

Mimo, iż futbol amerykański to jeszcze niszowy sport w Polsce to miłośników tej dyscypliny w Zielonej Górze nie brakuje.

Na trening przyjść może każdy, kto tylko czuje się na siłach.

- Prowadzimy otwarte treningi dla naszej drużyny, dlatego każdy, kto poczuje chęć spróbowania tego futbolu, ma taką możliwość w każdą środę o godzinie 19, póki co jeszcze na orliku przy ul. Francuskiej. Spotykamy się tam co tydzień do końca maja i tam wprowadzamy w tajniki futbolu amerykańskiego - mówi Tomasz Dzida, prezes Dragons Zielona Góra.

Jak podkreśla wiceprezes drużyny Krystian Wójcik, futbol amerykański to sport również dla tych, którzy w innych dyscyplinach nie mieliby szans na regularną grę.

- Futbol jest sportem kompletnym. W piłce nożnej potrzeba szybkich, zwinnych zawodników, w koszykówce wysokich, tutaj potrzeba wszystkich. Takich, którym w piłce nożnej powiedzą "nie możesz grać, bo jesteś za duży, za wolny". My takich zawodników witamy z otwartymi ramionami - mówi Krystian Wójcik.

Otwarte treningi odbywają się w każdą środę o godzinie 19:00 na orliku przy ul. Francuskiej i potrwają do końca maja.

Czytaj też: Fundusze Europejskie na wyciągnięcie ręki. W Zielonej Górze startuje OWES DAY [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy