Wciąż możesz dołączyć do Dragonsów! Zielonogórska drużyna czeka na nowych graczy

Zdjęcie z artykułu: Wciąż możesz dołączyć do Dragonsów! Zielonogórska drużyna czeka na nowych graczy Otwarte treningi Dragons Zielona Góra potrwają do końca maja; (Torsten Bolten/wikipedia.org)
Ilustracja do artykułu Wciąż możesz dołączyć do Dragonsów! Zielonogórska drużyna czeka na nowych graczy

Mimo, iż futbol amerykański to jeszcze niszowy sport w Polsce to miłośników tej dyscypliny w Zielonej Górze nie brakuje.

Na trening przyjść może każdy, kto tylko czuje się na siłach.

- Prowadzimy otwarte treningi dla naszej drużyny, dlatego każdy, kto poczuje chęć spróbowania tego futbolu, ma taką możliwość w każdą środę o godzinie 19, póki co jeszcze na orliku przy ul. Francuskiej. Spotykamy się tam co tydzień do końca maja i tam wprowadzamy w tajniki futbolu amerykańskiego - mówi Tomasz Dzida, prezes Dragons Zielona Góra.

Jak podkreśla wiceprezes drużyny Krystian Wójcik, futbol amerykański to sport również dla tych, którzy w innych dyscyplinach nie mieliby szans na regularną grę.

- Futbol jest sportem kompletnym. W piłce nożnej potrzeba szybkich, zwinnych zawodników, w koszykówce wysokich, tutaj potrzeba wszystkich. Takich, którym w piłce nożnej powiedzą "nie możesz grać, bo jesteś za duży, za wolny". My takich zawodników witamy z otwartymi ramionami - mówi Krystian Wójcik.

Otwarte treningi odbywają się w każdą środę o godzinie 19:00 na orliku przy ul. Francuskiej i potrwają do końca maja.

Czytaj też: Fundusze Europejskie na wyciągnięcie ręki. W Zielonej Górze startuje OWES DAY [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy