Turnieje, atrakcje dla najmłodszych i bieg pod patronatem fundacji Ewy Minge. Zielonogórski MOSiR będzie świętować

Zdjęcie z artykułu: Turnieje, atrakcje dla najmłodszych i bieg pod patronatem fundacji Ewy Minge. Zielonogórski MOSiR będzie świętować "Czas na Sport" w sobotę na parkingu przy CRS-ie; (A.Zalewska)
Ilustracja do artykułu Turnieje, atrakcje dla najmłodszych i bieg pod patronatem fundacji Ewy Minge. Zielonogórski MOSiR będzie świętować

Jubileusz 35-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze już w tę sobotę!

Jak swoje urodziny będzie świętował MOSiR? Oczywiście na sportowo!

Sobotnia impreza przebiegnie pod hasłem „Czas na Sport”. Jednym z głównych punktów programu będzie charytatywny bieg pod patronatem fundacji założonej przez projektantkę Ewę Minge – Black Butterflies. Fundacja pomaga osobom cierpiącym na choroby onkologiczne. Jednym z głównych celów wydarzenia jest edukacja onkologiczna oraz promocja Fundacji. Na uczestników czeka trasa o długości 10 km, 5 km oraz marsz Nordic Walking, także na dystansie 5 km. Bieg Black Butterflies wystartuje o godzinie 11.00

Oprócz biegu zaplanowano sporo innych atrakcji – wśród nich turniej Street Ball, turniej lekkoatletyczny a także atrakcje dla całych rodzin. Najmłodsi będą mogli poskakać na dmuchańcach, nie zabraknie też warsztatów plastycznych czy malowania twarzy.

Festyn „Czas na Sport” 24 czerwca na parkingu przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze.

Czytaj też: Zielona Góra: Prowadzisz firmę i angażujesz się społecznie? Wystartuj w konkursie!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy