Pierwszy trening Falubazu za nami. Żużlowcy wyjechali na zielonogórski tor [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Pierwszy trening Falubazu za nami. Żużlowcy wyjechali na zielonogórski tor [AUDIO] Pierwszy trening przy W69; Filip Kurzyński
Ilustracja do artykułu Pierwszy trening Falubazu za nami. Żużlowcy wyjechali na zielonogórski tor [AUDIO]

Ta ten dzień kibice żużla w Zielonej Górze czekali kilka miesięcy. Przy W69 odbył się pierwszy trening Ekantor.pl Falubazu.

Ryk silników powrócił do Winnego Grodu. Zawodnicy Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra wyjechali na tor przy ul. Wrocławskiej, by przetestować swoje maszyny po zimowej przerwie. Na trybunach pojawiła się ponad setka fanów czarnego sportu, która spragniona żużlowych emocji obserwowała trening. Na tor wyjechali prawie wszyscy żużlowcy Ekantor.pl Falubazu. Zabrakło tylko Jasona Doyle'a, który jeszcze dzisiaj ma przylecieć do Zielonej Góry. A pierwszy sparing Falubazu już w tę sobotę w Częstochowie, rewanż z Włókniarzem w Zielonej Górze dzień później.

Inauguracja sezonu 18 kwietnia. Ekantor.pl Falubaz podejmie na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz.

Z kibicami rozmawiał reporter ESKI Filip Kurzyński

 

Zobacz też: Prace idą pełną parą. Jeszcze w tym roku w okoliach Zielonej Góry ma zostać oddany nowy odcinek S3 [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy