Zielona Góra: Takich zawodów jeszcze w regionie nie było! Przed nami I Lubuskie Mistrzostwa Wyścigów Dronów

Zdjęcie z artykułu: Zielona Góra: Takich zawodów jeszcze w regionie nie było! Przed nami I Lubuskie Mistrzostwa Wyścigów Dronów dron; nikolabelopitov/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Zielona Góra: Takich zawodów jeszcze w regionie nie było! Przed nami I Lubuskie Mistrzostwa Wyścigów Dronów

Zawody odbędą się w sierpniu na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w zielonogórskim Drzonkowie.

Wyścigi dronów to znak czasów. Małe latające maszyny mają coraz więcej zwolenników!

Ci, którzy będą chcieli zmierzyć się z innymi i pościgać dronami, będą mieli okazję jeszcze w te wakacje.

- To wydarzenie będzie idealnym sposobem by dowiedzieć się, na czym polega sportowe latanie dronów, jak to wygląda, w jaki sposób można to robić. Będą symulatory, na których będzie można sprawdzić swoje umiejętności – mówi w rozmowie z Radiem ESKA Katarzyna Sobecka-Woźny z WOSiR-u w Drzonkowie.

Prócz mistrzostw, pokazów i prezentacji, organizatorzy przewidzieli również loterię, w której, będzie można zgarnąć sportowego drona. Całość 20 sierpnia od godziny 12:00.

Czytaj też: Zielona Góra: Mobilne Planetarium czy Strefa Hydrosfery. Multum atrakcji szykuje Centrum Nauki Keplera

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy