Po tych kierunkach studiów możesz mieć problem ze znalezieniem pracy w Zielonej Górze [ZESTAWIENIE]

socjolog 10 Po tych kierunkach studiów możesz mieć problem ze znalezieniem pracy w Zielonej Górze [ZESTAWIENIE]
Socjologia / StartupStockPhotos/cc0/pixabay
Ilustracja do artykułu: Po tych kierunkach studiów możesz mieć problem ze znalezieniem pracy w Zielonej Górze [ZESTAWIENIE]

Czerwiec to okres, w którym maturzyści podejmować będą decyzję o swojej dalszej przyszłości. Większość z nich zdecyduje się na studia. Muszą jednak pamiętać, by dobrze przemyśleć wybór kierunku studiów, bo może on zdecydować o ich zawodowej przyszłości. Podpowiemy, jakie wykształcenie jest najmniej pożądane w Zielonej Górze.  

Kierunek studiów powinniśmy wybierać nie tylko uwzględniając własne zainteresowania. Niestety, zasady funkcjonowania rynku pracy są bezwzględne i pięć lat studiowania może pójść na marne. Zapotrzebowanie na specjalistów w danych profesjach można jednak śledzić na bieżąco w serwisie Barometr Zawodów. Umożliwia on sprawdzenie, co do powiatu, które zawody są nadwyżkowe, a w których poszukiwani są specjaliści. Przed zgłoszeniem się do procesu rekrutacyjnego, warto dokładnie przemyśleć wybór kierunku studiów. Podpowiadamy, które z nich nie gwarantują nam pracy w Zielonej Górze po zakończeniu nauki. Sprawdźcie w galerii!  

Czytaj także: Lubuskie słynie z wina! Poznajcie winnice w okolicy Zielonej Góry [MIEJSCA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy