Po tych kierunkach studiów możesz mieć problem ze znalezieniem pracy w Zielonej Górze [ZESTAWIENIE]

socjolog 10 Po tych kierunkach studiów możesz mieć problem ze znalezieniem pracy w Zielonej Górze [ZESTAWIENIE]
Socjologia / StartupStockPhotos/cc0/pixabay
Ilustracja do artykułu: Po tych kierunkach studiów możesz mieć problem ze znalezieniem pracy w Zielonej Górze [ZESTAWIENIE]

Czerwiec to okres, w którym maturzyści podejmować będą decyzję o swojej dalszej przyszłości. Większość z nich zdecyduje się na studia. Muszą jednak pamiętać, by dobrze przemyśleć wybór kierunku studiów, bo może on zdecydować o ich zawodowej przyszłości. Podpowiemy, jakie wykształcenie jest najmniej pożądane w Zielonej Górze.  

Kierunek studiów powinniśmy wybierać nie tylko uwzględniając własne zainteresowania. Niestety, zasady funkcjonowania rynku pracy są bezwzględne i pięć lat studiowania może pójść na marne. Zapotrzebowanie na specjalistów w danych profesjach można jednak śledzić na bieżąco w serwisie Barometr Zawodów. Umożliwia on sprawdzenie, co do powiatu, które zawody są nadwyżkowe, a w których poszukiwani są specjaliści. Przed zgłoszeniem się do procesu rekrutacyjnego, warto dokładnie przemyśleć wybór kierunku studiów. Podpowiadamy, które z nich nie gwarantują nam pracy w Zielonej Górze po zakończeniu nauki. Sprawdźcie w galerii!  

Czytaj także: Lubuskie słynie z wina! Poznajcie winnice w okolicy Zielonej Góry [MIEJSCA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy