Lasy i jeziora to nie jedyne bogactwa w naszym regionie. Z czego jeszcze słynie Lubuskie? [GALERIA]

Lasy 8 Lasy i jeziora to nie jedyne bogactwa w naszym regionie. Z czego jeszcze słynie Lubuskie? [GALERIA]
Lasy / ersi/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Lasy i jeziora to nie jedyne bogactwa w naszym regionie. Z czego jeszcze słynie Lubuskie? [GALERIA]

Mieszkając w tym regionie trudno oprzeć się jego pięknu. Zachwycają się nim również turyści ci rodzimi, jak i zagraniczni. Lubuskie ma wiele do zaoferowania, nie tylko pod względem krajobrazowym, ale i turystycznym oraz smakowym. Sprawdźcie, z czego słynie nasz region.

Istnieje pewna niepisana lista miejsc, które obowiązkowo należy odwiedzić będąc z wizytą w Lubuskiem. Nasz region pełen jest ciekawostek, z których nie zdają sobie sprawy nawet najstarsi mieszkańcy. Są one dla nich tak oczywiste, że nie uznają ich za istotne. A to błąd! Inne regiony w Polsce nie mogą pochwalić się takim bogactwem. Dlatego przypomnimy wam z czego słynie Lubuskie!

Czytaj także: Wycieczki na Dzień Dziecka 2017. Najciekawsze miejsca na wyprawę z maluchami [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy