Lasy i jeziora to nie jedyne bogactwa w naszym regionie. Z czego jeszcze słynie Lubuskie? [GALERIA]

Lasy 8 Lasy i jeziora to nie jedyne bogactwa w naszym regionie. Z czego jeszcze słynie Lubuskie? [GALERIA]
Lasy / ersi/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Lasy i jeziora to nie jedyne bogactwa w naszym regionie. Z czego jeszcze słynie Lubuskie? [GALERIA]

Mieszkając w tym regionie trudno oprzeć się jego pięknu. Zachwycają się nim również turyści ci rodzimi, jak i zagraniczni. Lubuskie ma wiele do zaoferowania, nie tylko pod względem krajobrazowym, ale i turystycznym oraz smakowym. Sprawdźcie, z czego słynie nasz region.

Istnieje pewna niepisana lista miejsc, które obowiązkowo należy odwiedzić będąc z wizytą w Lubuskiem. Nasz region pełen jest ciekawostek, z których nie zdają sobie sprawy nawet najstarsi mieszkańcy. Są one dla nich tak oczywiste, że nie uznają ich za istotne. A to błąd! Inne regiony w Polsce nie mogą pochwalić się takim bogactwem. Dlatego przypomnimy wam z czego słynie Lubuskie!

Czytaj także: Wycieczki na Dzień Dziecka 2017. Najciekawsze miejsca na wyprawę z maluchami [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy