Co Zielona Góra ma wspólnego z Rzymem i dlaczego mówi się o niej "miasto srok"? Sprawdźcie! [CIEKAWOSTKI]

Zielona Góra 8 Co Zielona Góra ma wspólnego z Rzymem i dlaczego mówi się o niej "miasto srok"? Sprawdźcie! [CIEKAWOSTKI]
Ciekawostki o Zielonej Górze /
Ilustracja do artykułu: Co Zielona Góra ma wspólnego z Rzymem i dlaczego mówi się o niej "miasto srok"? Sprawdźcie! [CIEKAWOSTKI]

Skąd pochodzi nazwa Zielona Góra, dlaczego mówi się o niej miasto srok i ile lat liczy najstarszy festiwal w Zielonej Górze? Odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii!

Zielona Góra to miasto o wielu obliczach, o czym najlepiej wiedzą sami mieszkańcy. Czy wiedzą jednak wszystko o swoim mieście? Najlepszym sposobem, by się o tym przekonać jest zajrzenie do naszej galerii. Przekonajcie się, czy Zielona Góra nie ma przed wami żadnych tajemnic!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: "Bajkowe" nazwy ulic w Zielonej Górze! Wiecie, gdzie się znajdują? [GALERIA]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.

3 godz. 4 min.
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

4 godz. 51 min.
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.

7 godz. 29 min.
SKOKI 2017: klasyfikacja generalna Pucharu Świata i Pucharu Narodów WYNIKI

SKOKI 2017: klasyfikacja generalna Pucharu Świata i Pucharu Narodów WYNIKI

Wielki sukces Polski, Kamila Stocha i wszystkich polskich skoczków! Kto wygrywa kwalifikację generalną skoków w sezonie 2016/2017? Sprawdź na ESKA.pl ostateczne wyniki Pucharu Świata i Pucharu Narodów w skokach narciarskich.

8 godz. 23 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy