Co Zielona Góra ma wspólnego z Rzymem i dlaczego mówi się o niej "miasto srok"? Sprawdźcie! [CIEKAWOSTKI]

Zielona Góra 8 Co Zielona Góra ma wspólnego z Rzymem i dlaczego mówi się o niej "miasto srok"? Sprawdźcie! [CIEKAWOSTKI]
Ciekawostki o Zielonej Górze /
Ilustracja do artykułu: Co Zielona Góra ma wspólnego z Rzymem i dlaczego mówi się o niej "miasto srok"? Sprawdźcie! [CIEKAWOSTKI]

Skąd pochodzi nazwa Zielona Góra, dlaczego mówi się o niej miasto srok i ile lat liczy najstarszy festiwal w Zielonej Górze? Odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii!

Zielona Góra to miasto o wielu obliczach, o czym najlepiej wiedzą sami mieszkańcy. Czy wiedzą jednak wszystko o swoim mieście? Najlepszym sposobem, by się o tym przekonać jest zajrzenie do naszej galerii. Przekonajcie się, czy Zielona Góra nie ma przed wami żadnych tajemnic!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: "Bajkowe" nazwy ulic w Zielonej Górze! Wiecie, gdzie się znajdują? [GALERIA]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy