Zielonogórzanie szykują się do Przystanku Woodstock!

Zdjęcie z artykułu: Zielonogórzanie szykują się do Przystanku Woodstock! woodstock; commons.wikimedia.org/Mieciu K2
Ilustracja do artykułu Zielonogórzanie szykują się do Przystanku Woodstock!

Trwa odliczanie do Przystanku Woodstock. Jeden z największych festiwali na świecie rozpocznie się za nieco ponad trzy tygodnie.

Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Wystąpią między innymi: House Of Pain, Clock Machine, Wilki, Mesajah, czy LemON. Woodstock to jednak nie tylko koncerty. W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się warsztaty artystyczne, projekcje filmów czy też spotkania z ludźmi ze świata kultury, polityki i sportu.

W tym roku zaostrzone zostaną również środki bezpieczeństwa. Przed scenę nie będzie można wnieść alkoholu, a woodstockowiczów czekają także kontrole plecaków i torebek. Ci natomiast, którzy na festiwal wybiorą się samochodem, zaparkują jedynie na terenie „Pola Malinowskiego” oraz na wyznaczonych parkingach. Wjazd na pole namiotowe będzie zabroniony.

23. Przystanek Woodstock rozpocznie się w czwartek 3 sierpnia i potrwa do soboty.

Czytaj też: Zielona Góra: Mobilne Planetarium czy Strefa Hydrosfery. Multum atrakcji szykuje Centrum Nauki Keplera

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy