Zielona Góra: Prowadzisz firmę i angażujesz się społecznie? Wystartuj w konkursie!

Zdjęcie z artykułu: Zielona Góra: Prowadzisz firmę i angażujesz się społecznie? Wystartuj w konkursie! "Biznes wrażliwy społecznie" - konkurs organizuje OWES w Zielonej Górze; (materiały OWES w Zielonej Górze)
Ilustracja do artykułu Zielona Góra: Prowadzisz firmę i angażujesz się społecznie? Wystartuj w konkursie!

Do udziału zachęca Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Konkurs „Biznes wrażliwy społecznie” jest skierowany do firm z województwa lubuskiego, którym bliska jest ekonomia społeczna, i które wpierają działalność jej podmiotów, na przykład stowarzyszeń, fundacji czy spółdzielni socjalnych.

- To konkurs dla firm, które działają na rzecz najbliższego otoczenia, np. współorganizując jakiś festyn, wspierając niedużą grupę osób, edukacyjnie czy finansowo – mówi Agata Karchut z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Nagrody są przewidziane już za sam udział w konkursie, ale najlepsze firmy zostaną wyróżnione szczególnie:

- Każda dobra praktyka zostanie zaprezentowana w katalogu naszego partnera – fundacji CSR Profit. Statuetką wyróżnimy te praktyki, które w sposób najbardziej trafny odpowiadają na potrzeby społeczności lokalnej – mówi Monika Robaszyńska z OWES.

Zgłoszenia potrwają do końca czerwca, formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie owes.zgora.pl.

Czytaj też: National Geographic w Zielonej Górze! Podczas Święta Województwa Lubuskiego. Przyjedzie m. in. Nela Mała Reporterka

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy