Zielona Góra: Muzyka świata niebawem ponownie w regionie! Przed nami festiwal Oblicza Tradycji

Zdjęcie z artykułu: Zielona Góra: Muzyka świata niebawem ponownie w regionie! Przed nami festiwal Oblicza Tradycji Siedziba Regionalnego Centrum Animacji Kultury - organizatora wydarzenia; (fot. A.Zalewska)
Ilustracja do artykułu Zielona Góra: Muzyka świata niebawem ponownie w regionie! Przed nami festiwal Oblicza Tradycji

Międzynarodowy Festiwal Folkloru pn. Oblicza Tradycji potrwa od 23 do 29 lipca.

Mieszkańcy województwa lubuskiego już za nieco ponad tydzień będą mogli ponownie spotkać się z muzyką i kulturą odległych zakątków świata!

Wśród zespołów, które w tym roku pojawią się na festiwalu nie zabraknie artystów z Białorusi, Czech, Ghany, Gruzji, Serbii, Turcji czy zespołów z Polski.

W czasie trwania festiwalu koncerty będą się odbywały na scenie Lubuskiego Teatru, nie zabraknie też lekcji folkloru, koncertów solistów czy warsztatów. Wzorem ubiegłego roku, Regionalne Centrum Animacji Kultury – organizator wydarzenia – przygotuje strefę relaksu.

Przypomnijmy, festiwal potrwa od 23 do 29 lipca, a szczegółowy program będzie dostępny już wkrótce.

Czytaj też: Projekcje, spektakle i spotkania z gwiazdami! Rusza 3. Zielonogórski Festiwal Filmu i Teatru

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy