Zielona Góra: Mobilne Planetarium czy Strefa Hydrosfery. Multum atrakcji szykuje Centrum Nauki Keplera

Zdjęcie z artykułu: Zielona Góra: Mobilne Planetarium czy Strefa Hydrosfery. Multum atrakcji szykuje Centrum Nauki Keplera II Piknik Naukowy "Z Ziemi do gwiazd" odbędzie się 22 lipca przed Centrum Przyrodniczym przy ul. Dąbrowskiego 14; (fot. A.Zalewska)
Ilustracja do artykułu Zielona Góra: Mobilne Planetarium czy Strefa Hydrosfery. Multum atrakcji szykuje Centrum Nauki Keplera

„Z Ziemi do gwiazd” - to tytuł II Pikniku Centrum Nauki Keplera, który odbędzie się 22 lipca.

Na wszystkich, którzy tego dnia pojawią się na parkingu Centrum Przyrodniczego w Zielonej Górze czkać będzie wiele atrakcji. Wśród nich między innymi: Mobilne Planetarium, Strefa Atmosfery i Przestrzeni Kosmicznej, Strefa Hydrosfery czy kolekcja skał i meteorytów.

Będzie okazja, by posłuchać o najciekawszych ekosystemach na Ziemi czy działaniach na rzecz ochrony środowiska, a także o Wsypach Śmieci na Pacyfiku.

Kto będzie chciał odetchnąć i wypocząć – może tego dnia skorzystać ze specjalnie na tę okazję przygotowanych leżaków w wyznaczonej Strefie Relaksu.

Całość w sobotę, 22 lipca w godzinach od 12.00 do 19.00 przez Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.

Czytaj też: Zielona Góra: Koniec z niebezpiecznym skrzyżowaniem. Przy wjeździe do Raculi powstanie rondo

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy