Zielona Góra: 40 milionów dla przedsiębiorców!

Zdjęcie z artykułu: Zielona Góra: 40 milionów dla przedsiębiorców! dotacje; pixabay.com/pl/e-gabi
Ilustracja do artykułu Zielona Góra: 40 milionów dla przedsiębiorców!

W sierpniu rozpocznie się nabór wniosków do kolejnego konkursu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.

Trzeba dać kopa lubuskiej gospodarce - takie słowa marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Polak kieruje do przedsiębiorców z naszego regionu. Od 14 sierpnia lubuscy przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o dotacje na badania i innowacyjne technologie w branży IT, metalowej, drzewnej, energetycznej czy przemyśle tradycyjnym.

Przedsiębiorcy zainteresowani dotacją będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na ten temat. 3 i 11 sierpnia w Zielonej Górze i w Gorzowie odbędą się otwarte warsztaty.

Dokumenty będzie można złożyć w formie papierowej lub elektronicznej. Wzór wniosku zamieszczony jest na stronie www.rpo.lubuskie.pl. Nabór wniosków potrwa od 14 sierpnia do 11 września.

 

Czytaj też: Chcesz poznać zielonogórskie bachusiki? Idź na spacer z przewodnikiem!

 
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.

24 lipca 2017, 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.

24 lipca 2017, 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.

24 lipca 2017, 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.

24 lipca 2017, 16:56
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy