Teraz ciężko pracują, ale efekty powinny być piorunujące. W Zielonej Górze trwają metamorfozy Super Mama [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Teraz ciężko pracują, ale efekty powinny być piorunujące. W Zielonej Górze trwają metamorfozy Super Mama [AUDIO] Super Mama; materiały Centrum Metamorfoz
Ilustracja do artykułu Teraz ciężko pracują, ale efekty powinny być piorunujące. W Zielonej Górze trwają metamorfozy Super Mama [AUDIO]

10 młodych mam z Zielonej Góry rozpoczęło metamorfozy. Efekty ich pracy poznamy we wrześniu tego roku.

Jest to już czwarta edycja metamorfoz. Wcześniej szansę na zmiany otrzymywały pary, które szykują się do ślubu, osoby zmagające się z nadwagą i po 50. roku życia. Tym razem akcja skierowana jest do mam z dziećmi do drugiego roku życia.

- Chodzi o to, by kobiety pokazały, że będąc mamą można też być aktywnym. My dajemy tylko narzędzia, czyli zajęcia w klubie fitness, wizytę u dietetyczki - powiedziała nam Sylwia Humińska, organizatorka akcji.

Oficjalna gala na której poznamy metamorfozy dziesięciu mam z Zielonej Góry we wrześniu.

Posłuchajcie co o metamorfozach mówi Sylwia Humińska, organizatorka akcji

Zobacz też: Po tych kierunkach studiów możesz mieć problem ze znalezieniem pracy w Zielonej Górze [ZESTAWIENIE]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy