Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO] targi edukacyjne; materiały organizatora
Ilustracja do artykułu Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO]

Znajdź szkołę średnią, uczelnię lub pracę. W Zielonej Górze wystartowała piętnasta edycja Targów Edukacyjnych "Absolwent".

W ciągu dwóch dni na targach swoją ofertę zielonogórskim uczniom zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne, uczelnie wyższe oraz firmy z całego województwa lubuskiego. To już 15. edycja imprezy. w zeszłym roku zielonogórskie Gimnazjum nr 2 odwiedziło kilkaset osób. W tym może być podobnie. Tym bardziej, że targi potrwają 2 dni.

- Celem podstawowym targów jest przekazanie oferty edukacyjnej, są również możliwości poszukania pracy dla młodzieży, która nie myśli o dalszej nauce - powiedział nam Lech Gewert, organizator Targów Edukacyjnych "Absolwent".

W zielonogórskim Gimnazjum nr 2 można znaleźć przedstawicieli m.in. Uniwersytetu Zielonogórskiego, Akademii Morskiej w Szczecinie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu czy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

XV Targi Edukacyjne "Absolwent" potrwają jeszcze 15 marca od 9 do 14.

Lech Gewert - organizator Targów Edukacyjnych "Absolwent"

 

Z uczestnikami targów rozmawiał reporter ESKI Zielona Góra Dawid Dobrucki

 

Zobacz też: Będzie się działo. Organek i Natalia Nykiel zagrają na Bachanaliach [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

25 kwietnia 2017, 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!

25 kwietnia 2017, 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!

25 kwietnia 2017, 16:39
Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 - zlot fanów Eda Sheerana: data, miejsce, atrakcje

Dzień Sheerio 2017 to wyjątkowy zlot fanów Eda Sheerana, na którym nie może zabraknąć największych miłośników autora hitu Shape Of You. Sprawdź, kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie oraz jakie atrakcje czekają tam na fanów artysty.

25 kwietnia 2017, 16:27
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy