Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO] targi edukacyjne; materiały organizatora
Ilustracja do artykułu Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO]

Znajdź szkołę średnią, uczelnię lub pracę. W Zielonej Górze wystartowała piętnasta edycja Targów Edukacyjnych "Absolwent".

W ciągu dwóch dni na targach swoją ofertę zielonogórskim uczniom zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne, uczelnie wyższe oraz firmy z całego województwa lubuskiego. To już 15. edycja imprezy. w zeszłym roku zielonogórskie Gimnazjum nr 2 odwiedziło kilkaset osób. W tym może być podobnie. Tym bardziej, że targi potrwają 2 dni.

- Celem podstawowym targów jest przekazanie oferty edukacyjnej, są również możliwości poszukania pracy dla młodzieży, która nie myśli o dalszej nauce - powiedział nam Lech Gewert, organizator Targów Edukacyjnych "Absolwent".

W zielonogórskim Gimnazjum nr 2 można znaleźć przedstawicieli m.in. Uniwersytetu Zielonogórskiego, Akademii Morskiej w Szczecinie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu czy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

XV Targi Edukacyjne "Absolwent" potrwają jeszcze 15 marca od 9 do 14.

Lech Gewert - organizator Targów Edukacyjnych "Absolwent"

 

Z uczestnikami targów rozmawiał reporter ESKI Zielona Góra Dawid Dobrucki

 

Zobacz też: Będzie się działo. Organek i Natalia Nykiel zagrają na Bachanaliach [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy