Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO] targi edukacyjne; materiały organizatora
Ilustracja do artykułu Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO]

Znajdź szkołę średnią, uczelnię lub pracę. W Zielonej Górze wystartowała piętnasta edycja Targów Edukacyjnych "Absolwent".

W ciągu dwóch dni na targach swoją ofertę zielonogórskim uczniom zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne, uczelnie wyższe oraz firmy z całego województwa lubuskiego. To już 15. edycja imprezy. w zeszłym roku zielonogórskie Gimnazjum nr 2 odwiedziło kilkaset osób. W tym może być podobnie. Tym bardziej, że targi potrwają 2 dni.

- Celem podstawowym targów jest przekazanie oferty edukacyjnej, są również możliwości poszukania pracy dla młodzieży, która nie myśli o dalszej nauce - powiedział nam Lech Gewert, organizator Targów Edukacyjnych "Absolwent".

W zielonogórskim Gimnazjum nr 2 można znaleźć przedstawicieli m.in. Uniwersytetu Zielonogórskiego, Akademii Morskiej w Szczecinie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu czy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

XV Targi Edukacyjne "Absolwent" potrwają jeszcze 15 marca od 9 do 14.

Lech Gewert - organizator Targów Edukacyjnych "Absolwent"

 

Z uczestnikami targów rozmawiał reporter ESKI Zielona Góra Dawid Dobrucki

 

Zobacz też: Będzie się działo. Organek i Natalia Nykiel zagrają na Bachanaliach [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.

3 godz. 4 min.
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

4 godz. 51 min.
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.

7 godz. 29 min.
SKOKI 2017: klasyfikacja generalna Pucharu Świata i Pucharu Narodów WYNIKI

SKOKI 2017: klasyfikacja generalna Pucharu Świata i Pucharu Narodów WYNIKI

Wielki sukces Polski, Kamila Stocha i wszystkich polskich skoczków! Kto wygrywa kwalifikację generalną skoków w sezonie 2016/2017? Sprawdź na ESKA.pl ostateczne wyniki Pucharu Świata i Pucharu Narodów w skokach narciarskich.

8 godz. 23 min.

Podpisz Oświadczenie Woli - może uratujesz komuś życie ...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy