Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO] targi edukacyjne; materiały organizatora
Ilustracja do artykułu Szkoły i uczelnie w jednym miejscu. W Zielonej Górze trwają Targi Edukacyjne [AUDIO]

Znajdź szkołę średnią, uczelnię lub pracę. W Zielonej Górze wystartowała piętnasta edycja Targów Edukacyjnych "Absolwent".

W ciągu dwóch dni na targach swoją ofertę zielonogórskim uczniom zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne, uczelnie wyższe oraz firmy z całego województwa lubuskiego. To już 15. edycja imprezy. w zeszłym roku zielonogórskie Gimnazjum nr 2 odwiedziło kilkaset osób. W tym może być podobnie. Tym bardziej, że targi potrwają 2 dni.

- Celem podstawowym targów jest przekazanie oferty edukacyjnej, są również możliwości poszukania pracy dla młodzieży, która nie myśli o dalszej nauce - powiedział nam Lech Gewert, organizator Targów Edukacyjnych "Absolwent".

W zielonogórskim Gimnazjum nr 2 można znaleźć przedstawicieli m.in. Uniwersytetu Zielonogórskiego, Akademii Morskiej w Szczecinie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu czy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

XV Targi Edukacyjne "Absolwent" potrwają jeszcze 15 marca od 9 do 14.

Lech Gewert - organizator Targów Edukacyjnych "Absolwent"

 

Z uczestnikami targów rozmawiał reporter ESKI Zielona Góra Dawid Dobrucki

 

Zobacz też: Będzie się działo. Organek i Natalia Nykiel zagrają na Bachanaliach [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?

37 min
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

2 godz. 48 min.
Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi został prawomocnie skazany przez hiszpański sąd na 21 miesięcy. Trafi do więzienia? Co dalej z karierą gwiazdora FC Barcelona?

2 godz. 50 min.
Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?

Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?

Gdzie i kiedy koncerty w ramach Męskiego Grania 2017? Wrocław, Gdynia, Kraków, Warszawa - pełną rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl

2 godz. 51 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy