Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Mężczyznę zabiła maszyna produkcyjna [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Mężczyznę zabiła maszyna produkcyjna [AUDIO] Wypadek novita; www.policja.pl
Ilustracja do artykułu Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Mężczyznę zabiła maszyna produkcyjna [AUDIO]

Do wypadku doszło w piątek rano w fabryce Novita w Zielonej Górze. Jeden z pracowników zginął pracując przy maszynie produkcyjnej.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają prokurator i policja. Wciąż nie wiadomo jak do wypadku doszło. O tym czy był to błąd pracownika, czy awaria maszyny zdecyduje śledztwo.

- Na miejsce udali się policjanci i grupa dochodzeniowo - śledcza w celu przeprowadzenia oględzin. W tej chwili wyjaśniamy przyczynę i okoliczności tego zdarzenia, powiedziała nam Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji.

Na pierwsze wyniki śledztwa będzie trzeba poczekać przynajmniej kilka dni.

Posłuchajcie co o wypadku mówi Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji

 

Zobacz też: Nie jesteś na sprzedaż! - przypominają policjanci. I w zielonogórskich szkołach prowadzą spotkania na temat handlu ludźmi

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy