Na filmie pokaż jak wygląda wf. Konkurs dla zielonogórskich uczniów

Zdjęcie z artykułu: Na filmie pokaż jak wygląda wf. Konkurs dla zielonogórskich uczniów WF w szkole; pixabay.com/angelsalamag054
Ilustracja do artykułu Na filmie pokaż jak wygląda wf. Konkurs dla zielonogórskich uczniów

Pokażcie jak w Waszej szkole powinien wyglądać wf! Wystartował konkurs dla zielonogórskich uczniów.

Zadaniem uczniów szkół podstawowych jest nakręcenie filmiku przedstawiającego atrakcyjną, według nich, lekcję wychowania fizycznego. A że sportów i ćwiczeń do wyboru jest sporo, uczestnicy mają w czym wybierać.

Wymogi które trzeba spełnić aby wziąć udział w konkursie to: zebrać grupę która będzie uczestniczyła w nagraniu, wymyślić oraz poprawnie wykonać ćwiczenia rozgrzewkowe. Warto dodać strój i scenerię. I oczywiście – wszystko nakręcić.

Gotowe produkcje należy przesłać do Departamentu Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. Jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają talon na zakup sprzętu sportowego o wartości 1200 złotych. Zielonogórskie szkoły mogą nadsyłać filmiki do 15 maja.

Zwycięzców poznamy 4 czerwca na Pikniku Zdrowia w Drzonkowie.

Zobacz też: O.S.T.R i Enej też zagrają podczas Bachanaliów. Organizatorzy odsłonili kolejne karty [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy