Na filmie pokaż jak wygląda wf. Konkurs dla zielonogórskich uczniów

Zdjęcie z artykułu: Na filmie pokaż jak wygląda wf. Konkurs dla zielonogórskich uczniów WF w szkole; pixabay.com/angelsalamag054
Ilustracja do artykułu Na filmie pokaż jak wygląda wf. Konkurs dla zielonogórskich uczniów

Pokażcie jak w Waszej szkole powinien wyglądać wf! Wystartował konkurs dla zielonogórskich uczniów.

Zadaniem uczniów szkół podstawowych jest nakręcenie filmiku przedstawiającego atrakcyjną, według nich, lekcję wychowania fizycznego. A że sportów i ćwiczeń do wyboru jest sporo, uczestnicy mają w czym wybierać.

Wymogi które trzeba spełnić aby wziąć udział w konkursie to: zebrać grupę która będzie uczestniczyła w nagraniu, wymyślić oraz poprawnie wykonać ćwiczenia rozgrzewkowe. Warto dodać strój i scenerię. I oczywiście – wszystko nakręcić.

Gotowe produkcje należy przesłać do Departamentu Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. Jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają talon na zakup sprzętu sportowego o wartości 1200 złotych. Zielonogórskie szkoły mogą nadsyłać filmiki do 15 maja.

Zwycięzców poznamy 4 czerwca na Pikniku Zdrowia w Drzonkowie.

Zobacz też: O.S.T.R i Enej też zagrają podczas Bachanaliów. Organizatorzy odsłonili kolejne karty [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.

3 godz. 10 min.
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

4 godz. 57 min.
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.

7 godz. 35 min.
SKOKI 2017: klasyfikacja generalna Pucharu Świata i Pucharu Narodów WYNIKI

SKOKI 2017: klasyfikacja generalna Pucharu Świata i Pucharu Narodów WYNIKI

Wielki sukces Polski, Kamila Stocha i wszystkich polskich skoczków! Kto wygrywa kwalifikację generalną skoków w sezonie 2016/2017? Sprawdź na ESKA.pl ostateczne wyniki Pucharu Świata i Pucharu Narodów w skokach narciarskich.

8 godz. 29 min.

Podpisz Oświadczenie Woli - może uratujesz komuś życie ...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy