Na filmie pokaż jak wygląda wf. Konkurs dla zielonogórskich uczniów

Zdjęcie z artykułu: Na filmie pokaż jak wygląda wf. Konkurs dla zielonogórskich uczniów WF w szkole; pixabay.com/angelsalamag054
Ilustracja do artykułu Na filmie pokaż jak wygląda wf. Konkurs dla zielonogórskich uczniów

Pokażcie jak w Waszej szkole powinien wyglądać wf! Wystartował konkurs dla zielonogórskich uczniów.

Zadaniem uczniów szkół podstawowych jest nakręcenie filmiku przedstawiającego atrakcyjną, według nich, lekcję wychowania fizycznego. A że sportów i ćwiczeń do wyboru jest sporo, uczestnicy mają w czym wybierać.

Wymogi które trzeba spełnić aby wziąć udział w konkursie to: zebrać grupę która będzie uczestniczyła w nagraniu, wymyślić oraz poprawnie wykonać ćwiczenia rozgrzewkowe. Warto dodać strój i scenerię. I oczywiście – wszystko nakręcić.

Gotowe produkcje należy przesłać do Departamentu Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. Jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają talon na zakup sprzętu sportowego o wartości 1200 złotych. Zielonogórskie szkoły mogą nadsyłać filmiki do 15 maja.

Zwycięzców poznamy 4 czerwca na Pikniku Zdrowia w Drzonkowie.

Zobacz też: O.S.T.R i Enej też zagrają podczas Bachanaliów. Organizatorzy odsłonili kolejne karty [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?

45 min
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

2 godz. 56 min.
Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi został prawomocnie skazany przez hiszpański sąd na 21 miesięcy. Trafi do więzienia? Co dalej z karierą gwiazdora FC Barcelona?

2 godz. 58 min.
Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?

Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?

Gdzie i kiedy koncerty w ramach Męskiego Grania 2017? Wrocław, Gdynia, Kraków, Warszawa - pełną rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl

2 godz. 59 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy