Lubuskie znów będzie świętować! 23 i 24 czerwca w Zielonej Górze Święto Województwa Lubuskiego

Zdjęcie z artykułu: Lubuskie znów będzie świętować! 23 i 24 czerwca w Zielonej Górze Święto Województwa Lubuskiego "Odkryj Lubuskie" - to hasło przewodnie Święta Województwa Lubuskiego w tym roku; (fot. Filip Kurzyński)
Ilustracja do artykułu Lubuskie znów będzie świętować! 23 i 24 czerwca w Zielonej Górze Święto Województwa Lubuskiego

Łaziki marsjańskie, baśniowy orszak i koncerty. Zbliża się Święto Województwa Lubuskiego. Na mieszkańców naszego regionu jak co roku czekać będzie sporo atrakcji.  

Parki naukowo-technologiczne, Uniwersytet Zielonogórski oraz politechniki z Białegostoku, Warszawy i Częstochowy przygotowały strefę nowoczesnych technologii.

- Tradycyjnie promujemy naszą wizję rozwoju regionu lubuskiego, czyli „zielona kraina nowoczesnych technologii”. Wszystko, co wpisuje się w to przesłanie, będziemy mogli spotkać, zobaczyć podczas święta województwa w Zielonej Górze – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Podobnie jak w latach ubiegłych na scenie przy filharmonii zielonogórskiej odbędą się koncerty. W tym roku wystąpią Maria Sadowska oraz Paweł Domagała.

Święto Województwa Lubuskiego 23 i 24 czerwca w Zielonej Górze, całość pod hasłem "Odkryj Lubuskie".

Czytaj też: Zielona Góra: W niedzielę w Ochli Lubuskie Święto Truskawki

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy