Lubuskie znów będzie świętować! 23 i 24 czerwca w Zielonej Górze Święto Województwa Lubuskiego

Zdjęcie z artykułu: Lubuskie znów będzie świętować! 23 i 24 czerwca w Zielonej Górze Święto Województwa Lubuskiego "Odkryj Lubuskie" - to hasło przewodnie Święta Województwa Lubuskiego w tym roku; (fot. Filip Kurzyński)
Ilustracja do artykułu Lubuskie znów będzie świętować! 23 i 24 czerwca w Zielonej Górze Święto Województwa Lubuskiego

Łaziki marsjańskie, baśniowy orszak i koncerty. Zbliża się Święto Województwa Lubuskiego. Na mieszkańców naszego regionu jak co roku czekać będzie sporo atrakcji.  

Parki naukowo-technologiczne, Uniwersytet Zielonogórski oraz politechniki z Białegostoku, Warszawy i Częstochowy przygotowały strefę nowoczesnych technologii.

- Tradycyjnie promujemy naszą wizję rozwoju regionu lubuskiego, czyli „zielona kraina nowoczesnych technologii”. Wszystko, co wpisuje się w to przesłanie, będziemy mogli spotkać, zobaczyć podczas święta województwa w Zielonej Górze – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Podobnie jak w latach ubiegłych na scenie przy filharmonii zielonogórskiej odbędą się koncerty. W tym roku wystąpią Maria Sadowska oraz Paweł Domagała.

Święto Województwa Lubuskiego 23 i 24 czerwca w Zielonej Górze, całość pod hasłem "Odkryj Lubuskie".

Czytaj też: Zielona Góra: W niedzielę w Ochli Lubuskie Święto Truskawki

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy