Cheerleaders Zielona Góra czekają na nowe tancerki!

Zdjęcie z artykułu: Cheerleaders Zielona Góra czekają na nowe tancerki! Cheelreaders; ommons.wikimedia.org/Sebastian Rzepiel
Ilustracja do artykułu Cheerleaders Zielona Góra czekają na nowe tancerki!

Licealistki, studentki, kobiety pracujące. Każda może dołączyć do zespołu! Casting już 20 czerwca.

Cheelreaderką być? Jest okazja! Zielonogórska grupa szuka dziewczyn, które dołączą do zespołu. Casting 20 czerwca. Spróbować może każda dziewczyna, niezależnie od wieku. Żeby dołączyć do grupy nie trzeba być profesjonalną tancerką.

- Tak na prawdę przyjść może każdy, kto ma takie pragnienie, ponieważ wszystkiego można się nauczyć na treningach. Mile widziane jest oczywiście doświadczenie akrobatyczne. Jednak przede wszystkim liczy się pracowitość i zaangażowanie - mówi w rozmowie z Radiem ESKA Daria Bąk, opiekunka grupy.

Casting we wtorek 20 czerwca o godzinie 18:30 w szkole podstawowej numer 11 w Zielonej Górze. Przed wydarzeniem warto się nieco przygotować.

- Warto mieć przy sobie strój sportowy. Poza tym zwracamy uwagę na makijaż i fryzurę - dodaje Daria Bąk.

Obecnie grupa Cheelreaders Zielona Góra liczy osiem tancerek.

Zobacz też: Trwają zgłoszenia do 27 Wojewódzkiej Wystawy Fotograficznej Żary 2017

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy