Cheerleaders Zielona Góra czekają na nowe tancerki!

Zdjęcie z artykułu: Cheerleaders Zielona Góra czekają na nowe tancerki! Cheelreaders; ommons.wikimedia.org/Sebastian Rzepiel
Ilustracja do artykułu Cheerleaders Zielona Góra czekają na nowe tancerki!

Licealistki, studentki, kobiety pracujące. Każda może dołączyć do zespołu! Casting już 20 czerwca.

Cheelreaderką być? Jest okazja! Zielonogórska grupa szuka dziewczyn, które dołączą do zespołu. Casting 20 czerwca. Spróbować może każda dziewczyna, niezależnie od wieku. Żeby dołączyć do grupy nie trzeba być profesjonalną tancerką.

- Tak na prawdę przyjść może każdy, kto ma takie pragnienie, ponieważ wszystkiego można się nauczyć na treningach. Mile widziane jest oczywiście doświadczenie akrobatyczne. Jednak przede wszystkim liczy się pracowitość i zaangażowanie - mówi w rozmowie z Radiem ESKA Daria Bąk, opiekunka grupy.

Casting we wtorek 20 czerwca o godzinie 18:30 w szkole podstawowej numer 11 w Zielonej Górze. Przed wydarzeniem warto się nieco przygotować.

- Warto mieć przy sobie strój sportowy. Poza tym zwracamy uwagę na makijaż i fryzurę - dodaje Daria Bąk.

Obecnie grupa Cheelreaders Zielona Góra liczy osiem tancerek.

Zobacz też: Trwają zgłoszenia do 27 Wojewódzkiej Wystawy Fotograficznej Żary 2017

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy