300 programistów i programistek z całej Polski przyjedzie do Zielonej Góry!

Zdjęcie z artykułu: 300 programistów i programistek z całej Polski przyjedzie do Zielonej Góry! Konferencja odbędzie się 19 maja; (fot. Aleksandra Kanoniak)
Ilustracja do artykułu 300 programistów i programistek z całej Polski przyjedzie do Zielonej Góry!

Nowa wiedza, nowi ludzie, bezcenna wymiana doświadczeń. 19 maja w Zielonej Górze odbędzie się konferencja dla osób ze środowiska IT.

I chociaż takie spotkania już się odbywają - po raz pierwszy przedsięwzięcie osiągnie taką skalę. W ramach "Greenfield coference" do Winnego grodu przyjedzie 300 programistów i programistek z różnych stron Polski. W programie przede wszystkim prelekcje. W gronie ekspertów znajdują się między innymi Maciej Aniserowicz, Wojtek Kutyła, Jarek Ratajski, Szymon Kulec czy Jarosław Pałka.

- Do Zielonej Góry przyjeżdżają naszym zdaniem najbardziej rozpoznawalne nazwiska w branży. Wiedza nie ma granic, przyjeżdżają z Rzeszowa, z Warszawy, z Edynburga, także najbardziej rozpoznawalne nazwiska przyjadą tutaj i się będą dzieliły wiedzą - mówi współorganizator wydarzenia Marcin Woźny.

Łącznie poruszonych zostanie 14 tematów. Po każdej prelekcji będzie czas na rozmowy i wymianę doświadczeń.

- Tego typu wydarzenia można identyfikować jako nie tylko rozwój osobisty, ale również wymiana doświadczeń. W naszej branży technologia tak szybko się rozwija, ona się zmienia z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc, i aby nadążyć za tym wszystkim,to tego typu wydarzenia nas bardzo fajnie wspierają - mówi współorganizator wydarzenia Paweł Sroczyński.

Zapisy na konferencję trwają. Całość 19 maja na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Czytaj też: Zielona Góra: Burze i opady gradu. Uwaga na pogodę!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Co ma w herbie szwedzka dynastia Wazów? Pytanie historyczne w Milionerach

Co ma w herbie szwedzka dynastia Wazów? Pytanie historyczne w Milionerach

Co ma w herbie szwedzka dynastia Wazów? Pytanie historyczne w Milionerach sprawiło uczestnikowi problemy? A jaka jest poprawna odpowiedź na te pytanie przekonasz się na ESKA.pl

11 min
Ed Sheeran - te bilety na koncert w Polsce będą unieważnione? Sprawdź, czy dotyczy to ciebie!

Ed Sheeran - te bilety na koncert w Polsce będą unieważnione? Sprawdź, czy dotyczy to ciebie!

Bilety na dwa koncerty Eda Sheerana w Polsce zostały błyskawicznie wyprzedane. Okazuje się, że niektóre wejściówki mogą być unieważnione. Które i dlaczego? 

52 min
IGTV - co to jest i jak korzystać na Instagramie?

IGTV - co to jest i jak korzystać na Instagramie?

Instagram wprowadza nową aplikację pod nazwą IGTV. Czym jest? Jak z niej korzystać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl.

1 godz. 3 min.
ZAŁAMANIE POGODY 21-22.06 - IMGW ostrzega kilkanaście województw!

ZAŁAMANIE POGODY 21-22.06 - IMGW ostrzega kilkanaście województw!

Po słonecznych i upalnych dniach nadchodzi załamanie pogody! Na ESKA.pl znajdziecie informacje o aktualnych ostrzeżeniach IMGW. Sprawdźcie, w których województwach będzie najgorzej.

1 godz. 39 min.

NIEZBĘDNIK KIBICA NA MISTRZOSTWA! SPRAWDŹ!Akcja partnerska
Ładuję newsy