Długi weekend na zielonogórskich drogach. Do tej pory jest bezpiecznie

Zdjęcie z artykułu: Długi weekend na zielonogórskich drogach. Do tej pory jest bezpiecznie Długi weekend na zielonogórskich drogach; KMP Zielona Góra
Ilustracja do artykułu Długi weekend na zielonogórskich drogach. Do tej pory jest bezpiecznie

Zielonogórscy policjanci wzmożone kontrole rozpoczęli w środę wieczorem. Do tej pory jest bezpiecznie. 

W ciągu dwóch pierwszych dni policjanci zatrzymali  8 praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km. W środę działania prowadzone były między innymi na ul.Głogowskiej w Raculi. Na tym odcinku  5 kierujących jechało z prędkością ponad 100 km/h. W czwartek na Trasie Północnej gdzie obowiązuje limit 70 km/h, 2 kierujących jechało z prędkością ponad 120 km/h. W Nowogrodzie Bobrzańskim mieszkaniec Żar jechał z prędkością 101 km/h i także stracił prawo jazdy.

Skontrolowano także 450 kierujących na zawartość alkoholu we krwi. Zatrzymano 4 osoby, którzy miały w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Rekordzista wydmuchał aż 1,7 promila.

Akcja prowadzona będzie przez zielonogórskich policjantów do niedzielnego wieczora.

Zobacz też: Weekend 16-18 czerwca w Zielonej Górze i okolicy. Najciekawsze wydarzenia! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy