Newsy z kategorii - sport

Sport - Wybrane z sieci - Zielona Góra

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.

Newsy - kategoria Sport

Asseco Gdynia - Stelmet BC 64:84 - sport.zgora.pl

Asseco Gdynia - Stelmet BC 64:84sport.zgora.plZielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie ...

Dzisiaj,26 marca 2017,12:31 Przeczytaj poźniej

Zaczynamy! W niedzielę pierwsze tegoroczne emocje żużlowe na W69! Ekantor.pl Falubaz sprawdzi się w meczu kontrolnym z ekipą Unii Tarnów. Początek sparingowego starcia o godzinie 14.30.

Dzisiaj,26 marca 2017,09:20 Przeczytaj poźniej
Pewne zwycięstwo Stelmetu BC w Gdyni

Stelmet BC ZGóra pokonał 84-64 Asseco Gdynia w PLK. Po I kwarcie nasz zespół przegrywał, ale potem nie miał żadnych problemów i zdecydowanie wygrał. Pierwsza kwarta do 5 minuty była wyrównana, a Stelmet BC prowadził 11-10. Potem nastąpiła ...

Dzisiaj,26 marca 2017,05:30 Przeczytaj poźniej
Zachód Sport

Falubaz wygrał, trener Cieślak zadowolony. Do zobaczenia jutro na sparingu z Tarnowem.

25 marca 2017,20:41 Przeczytaj poźniej
Szalony mecz KS Falubazu i pierwszy punkt na wiosnę zdobyty! - Radio Zielona Góra

Radio Zielona GóraSzalony mecz KS Falubazu i pierwszy punkt na wiosnę zdobyty!Radio Zielona GóraPo godzinie meczu KS Falubazu z Rekordem Bielsko-Biała wydawało się, że Falubaz przegra po raz drugi na wiosnę. Zielonogórzanie przegrywali 1-3 i grali źle. Ale w końcówce mieli dwa rzuty karne i w 90 minu

25 marca 2017,16:59 Przeczytaj poźniej
Asseco - Stelmet: Szybki powrót Matczaka!

Filip Matczak już w swoim drugim meczu dla Stelmetu wraca do Gdyni! Jak zaprezentuje się przeciwko byłemu zespołowi? Transmisja meczu Asseco z mistrzami Polski z Zielonej Góry w niedzielę od godz. 12.30 w Polsacie Sport HD i IPLA.tv.

24 marca 2017,18:00 Przeczytaj poźniej